Contactati-ne

Trimiteti un mesaj

Contact Info

Adresa:

Agentia Aerotravel Online
Bld. Nicolae Balcescu nr. 26, Sector 1


Telefon mobil:

+40 (0) 73 120 20 70:

Asistenta urgenta:

+40 (0) 799 30 30 22

E-mail:

online@aerotravel.ro

Program de lucru:

L-V: 09:00 – 18:00, S: 10:00 – 13:00

Va rugam sa introduceti un nume valid (cel putin 3 caractere)
Va rugam sa introduceti o adresa de email valida
Va rugam sa introduceti un subiect
Va rugam sa introduceti un mesaj

* campuri obligatorii

Trebuie sa fiti de acord cu conditiile de prelucrare a datelor personale

Bucuresti 1

Sediul Bucuresti 1
Str. Mantuleasa nr.31, et.1, Sector 2
✆ +40 (0) 21 316 73 06
✆ +40 (0) 21 316 73 08
✆ +40 (0) 799 30 30 21 (asistenta in caz de urgenta)
✉ bucuresti@aerotravel.ro
🕐 L-V: 09:00 – 18:30

Sibiu

Sediul Aerotravel Sibiu
Str. Ioan Lupas nr. 2 (Complexul Sportiv Luceafarul)
✆ +40 (0) 269 214 956
✆ +40 (0) 269 213 526
✆ +40 (0) 799 30 30 23 (asistenta in caz de urgenta)
✉ sibiu@aerotravel.ro
🕐 L-V: 09:00 – 17:00

Cluj-Napoca (Travel Shop)

Sediul Cluj Napoca (Travel Shop)
Str. Horea, nr.1, Cluj-Napoca
✆ +40 (0) 264 536 926
✆ +40 (0) 372 897 230
✆ +40 (0) 799 30 30 25 (asistenta in caz de urgenta)
✉ E-mail: cluj@aerotravel.ro
🕐 L-V: 09:00 – 18:00, S: 9:00 – 12:00

Timisoara (Travel Shop)

Sediul Timisoara (Travel Shop)
Str. Emanoil Ungureanu nr.8, Timisoara
✆ +40 (0) 256 292 962
✆ +40 (0) 256 292 958
✆ +40 (0) 799 30 30 24 (asistenta in caz de urgenta)
✉ timisoara@aerotravel.ro
🕐 L-V: 09:00 – 18:30, S: 10:00 – 14:00

Timisoara (Business Travel)

Sediul Timisoara (Business Travel)
Str. General Eremia Grigorescu nr.4
etaj 2, ap. 5, Timisoara
✆ +40 (0) 256 292 960
✆ +40 (0) 256 292 958
✆ +40 (0) 799 30 30 24 (asistenta in caz de urgenta)
✉ timisoara@aerotravel.ro
🕐 L-V: 09:00 – 18:30, S: 10:00 – 14:00

Cluj Napoca (Business Travel)

Sediul Cluj Napoca (Business Travel)
Str. Emil Racovita nr.14, Cluj-Napoca
✆ +40 (0) 264 433 124
✆ +40 (0) 372 897 230
✆ +40 (0) 799 30 30 25 (asistenta in caz de urgenta)
✉ E-mail: cluj@aerotravel.ro
🕐 L-V: 09:00 – 18:00

Brasov

Sediul Brasov
Str. Matei Basarab nr. 2, et. 3
✆ +40 (0) 268 424 435
✆ +40 (0) 268 424 438
✆ +40 (0) 799 30 30 27
✉ brasov@aerotravel.ro
🕐 L-V: 09:00 – 18:00

Oradea

Sediul Oradea
Str. Independentei nr. 1, Oradea
✆ +40 (0) 259 406 642
✆ +40 (0) 259 406 640
✆ +40 (0) 799 30 02 60 (asistenta in caz de urgenta)
✉ oradea@aerotravel.ro
🕐 L-V: 09:00 – 18:00