Contactati-ne

Trimiteti un mesaj

Contact Info

Adresa:

Agentia Bucuresti 1
Str. Mantuleasa nr.31, et.1, Sector 2


Telefon mobil:

+40 (0) 21 316 73 06

Asistenta parteneri CruiseHub si AeroVacante:

+40 (0) 31 540 50 71

Asistenta urgenta:

+40 (0) 799 30 30 21

E-mail:

bucuresti@aerotravel.ro

Program de lucru:

L-V: 09:00 – 17:30

Brevet de turism
Va rugam sa introduceti un nume valid (cel putin 3 caractere)
Va rugam sa introduceti o adresa de email valida
Va rugam sa introduceti un subiect
Va rugam sa introduceti un mesaj

* campuri obligatorii

Trebuie sa fiti de acord cu conditiile de prelucrare a datelor personale

Bucuresti 2

Sediul Bucuresti 2
Bld. Nicolae Balcescu nr. 26, Sector 1
✆ +40 (0) 73 120 20 70
✆ +40 (0) 31 540 50 71 (Asistenta parteneri CruiseHub si AeroVacante)
✆ +40 (0) 799 30 30 22 (asistenta in caz de urgenta)
✉ bucuresti2@aerotravel.ro
🕐 L-V: 09:00 – 17:30

Sibiu

Sediul Aerotravel Sibiu
Str. Ioan Lupas nr. 2 (Complexul Sportiv Luceafarul)
✆ +40 (0) 269 218 140
✆ +40 (0) 799 30 30 23 (asistenta in caz de urgenta)
✉ sibiu@aerotravel.ro
🕐 L-V: 09:00 – 17:30

Cluj-Napoca

Sediul Cluj Napoca
Str. Horea, nr. 1, Cluj-Napoca
✆ +40 (0) 264 536 926
✆ +40 (0) 799 30 30 25 (asistenta in caz de urgenta)
✉ E-mail: cluj@aerotravel.ro
🕐 L-V: 09:00 – 17:30.

Timisoara

Sediul Timisoara
Str. Emanoil Ungureanu nr. 8, Timisoara
✆ +40 (0) 256 292 960
✆ +40 (0) 799 30 30 24 (asistenta in caz de urgenta)
✉ timisoara@aerotravel.ro
🕐 L-V: 09:00 – 17:30.

Brasov

Sediul Brasov
Str. Diaconu Coresi nr. 5
✆ +40 (0) 268 424 435
✆ +40 (0) 799 30 30 27 (asistenta in caz de urgenta)
✉ brasov@aerotravel.ro
🕐 L-V: 09:00 – 17:30.

Oradea

Sediul Oradea
Str. Independentei nr. 1, Oradea
✆ +40 (0) 259 406 642
✆ +40 (0) 799 30 30 26 (asistenta in caz de urgenta)
✉ oradea@aerotravel.ro
🕐 L-V: 09:00 – 17:30.
Solicita oferta